دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
آموزش و اشتغال زنان روستایی با جدیت پیگیری شود 1396/12/15
دکتر کرکه آبادی در ششمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده:
آموزش و اشتغال زنان روستایی با جدیت پیگیری شود

به گزارش دفتر امور بانوان و خانواده استانداری؛ دکتر کرکه آبادی در ششمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده به مراجعات مکرر زنان در حوزه اشتغال اشاره کرد و افزود: زنان روستایی و شهری با مشکلاتی از قبیل دریافت کد بهداشتی، برندسازی، آموزش و.. روبرو هستند.

وی به موازی کاری برخی دستگاهها اشاره و خاطرنشان کرد: سازمان فنی و حرفه ای متولی اصلی آموزش در کشور است و همه دستگاهها باید برای ارائه خدمات بهینه با تقسیم وظیفه، ساماندهی امور، و همدلی همراستا با اهداف برنامه ششم توسعه گام بردارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در ادامه به ارائه آموزشهای منطبق با محیط جغرافیایی روستاییان، فراهم نمودن زمینه اشتغال، و توجه ویژه به بازار فروش محصولات را سه رکن اساسی در توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و زنان بدسرپرست پرداخت.

گفتنی است؛ ارائه گزارش مدیرکل فنی و حرفه ای درخصوص اقدامات صورت گرفته برای آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای در راستای اشتغال و اقتصاد خانواده در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی، و ارائه گزارش از برنامه های اجرایی در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر دستورات ششمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان بود.

تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal