دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش دفتر بانوان در سال 97 1397/02/30
با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد:
اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش دفتر بانوان در سال 97

به گزارش دفتر امور بانوان و خانواده استانداری؛ زینب کرکه آبادی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پرفضیلت رمضان گفت: آموزش و پژوهش دو بال پرواز و باعث رشد و ترقی جامعه هستند و این دو مقوله باید در یک راستا حرکت کنند تا بتوانند مشکلات جامعه را در عرصه‌های مختلف رفع کنند.

وی افزود: با کمک و همفکری یکدیگر می توانیم مسائل و مشکلاتی را که در این زمینه وجود دارد شناسایی نموده، و تا پایان سال نتیجه خوبی از این گروه کاری داشته باشیم.

دکتر کرکه آبادی با بیان اینکه آموزش های ما بر اساس نیازهای استان نیست خاطرنشان کرد: با وجود آنکه بیش از 1000 ساعت آموزش در استان تعریف شده اما نتیجه آموزشها چندان مورد رضایت نبوده است که باید برای اثربخشی آموزشها از دوره های آموزشی تکراری خودداری و دوره های به روز و با توجه به نیاز پیش بینی و برگزار گردد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی درخصوص نیازسنجی گفت: برای انجام کارهای علمی باید در ابتدا نیازسنجی صورت و با توجه به نیاز دوره ها تعریف گردد تا در پایان کار نتیجه رضایت بخش باشد.

وی در ادامه با اشاره به چهار صنعت پول ساز در دنیا گفت: در دو مبحث گردشگری وit ، زنان کشور ما دارای مهارت و انگیزه کافی می باشند و نیاز است با جهت دهی آموزش ها بتوانیم باعث ایجاد کسب وکار و منافع مالی برای زنان در استان خود باشیم. همچنین با توجه به بالا بودن تعداد زنان تحصیلکرده، محقق و پژوهشگر می توانیم مقدمات انتشار مجله پژوهشی استانی را بررسی نماییم.

در ادامه فاطمه ملک پور نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به نحوه اختصاص اعتبارات پژوهشی، نحوه هزینه کرد، ارزیابی دوره ها پیش و پس از برگزاری دوره ها، و.. اشاره وتوضیحات لازم را ارائه نمود.

درپایان؛ مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی نیز به بیان دیدگاههای خود در راستای نحوه برگزاری دوره های آموزشی و جهت دهی فعالیتهای پژوهشی در حوزه زنان و خانواده پرداخته و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است؛ هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص نحوه برگزاری دوره های آموزشی و جهت دهی فعالیتهای پژوهشی در حوزه زنان و خانواده، ارائه عناوین تحقیقاتی، پژوهشی و فناوری در حوزه زنان با توجه به شرح وظایف ذاتی دستگاهها و ارائه پیشنهادات اعضا درخصوص نحوه همکاری در تحقق فعالیتهای پژوهشی، و ارائه فعالیتهای پژوهشی صورت گرفته در حوزه زنان و خانواده در هر دستگاه سه دستور اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بود.

تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal