دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
ارزیابی های کیفی باید به صورت کمی نیز رصد شود 1397/03/09
مدیرکل دفتر امور بانوان در اولین گروه کاری کودک و بهداشت و روان:
ارزیابی های کیفی باید به صورت کمی نیز رصد شود

دکتر کرکه آبادی در جلسه گروه کاری کودک و بهداشت و روان با بیان اینکه هر دستگاهی باید به وظایف ذاتی خود اشرافیت داشته باشد گفت: انتظار می رود دستگاهها با توجه به اسناد فرادستی از جمله برنامه ششم توسعه، سند چشم انداز 1404، سند توسعه استان، آمایش سرزمین و سیاسیت های جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بتوانند وظایف ذاتی خود در حوزه زنان و خانواده را احصاء و با برنامه ریزی نتیجه محور، فعالیت هایی را پیش بینی نمایند که در پایان سال دارای دستاورد و نتیجه عینی باشد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در ادامه با اشاره به بحران سکوت در خانواده ها اظهار داشت: با توجه به پایین بودن میانگین گفتگوی بین خانواده ها و کاهش سطح ارتباطات عاطفی باید با همکاری همدیگر فضای گفتگو برای خانواده ها و بین نسلها را برنامه ریزی و ایجاد نماییم تا شاهد کاهش آسیب ها و جلوگیری از بروز اختلافات تا سرحد طلاق و جدایی در خانواده ها باشیم.

ایشان در ادامه همچنین با اشاره به تکالیف هر کارمند در دستگاه اجرایی در جهت پیشبرد اهداف نظام و مطالبات دولت محترم تدبیر و امید گفت: قانون تکالیف، صلاحیت‌ها و وظایفی را بر عهده کارمند گذاشته است که در یک جمع‌بندی می‌توان گفت از نظر قانون، کارمندی خوب است که تکالیف و وظایف قانونی خود را چه از نظر تکالیف فردی و چه از نظر تکالیف جمعی و گروهی که در قوانین و مقررات تصویب شده است، انجام دهد.

دکتر کرکه آبادی در پایان به نحوه تهیه برنامه های عملیاتی با توجه به شرح وظایف و اسناد موجود در دستگاهها، استفاده از ظرفیت های دستگاهها در اجرای برنامه ها، برگزاری کارگاههای آموزشی جهت کاهش افسردگی، استفاده از نتایج پژوهشی در استان در حوزه زنان و خانواده، استفاده از فضاهای مجازی و... اشاره وتوضیحاتی را ارائه نمود.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal