دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
در تدوین سند ارتقاء بانوان به دنبال برنامه ریزی نتیجه محور هستیم 1397/04/05
دکتر کرکه آبادی در اولین جلسه گروه کاری فرهنگی و اجتماعی دفتر امور بانوان و خانواده:
در تدوین سند ارتقاء بانوان به دنبال برنامه ریزی نتیجه محور هستیم

به گزارش دفتر امور بانوان و خانواده استانداری؛ اولین جلسه گروه کاری فرهنگی و اجتماعی با حضور کارشناسان و نمایندگان دستگاههای فرهنگی با پیگیری تنظیم و تدوین سند ارتقاء در حوزه زنان و خانواده استان و ارایه فهرست مشکلات و فرصت های مهم در حوزه زنان و خانواده در محل سالن غدیر برگزار شد.

در ابتدای جلسه، دکتر کرکه آبادی هدف از تدوین سند ارتقاء بانوان را پیشبرد بهتر فعالیت ها در حوزه زنان و خانواده برشمرد و افزود: در تدوین و اجرای این سند به دنبال برنامه‌ریزی نتیجه محور می‌باشیم که گام اول، شناسایی وضع موجود زنان وخانواده در استان سمنان بر مبنای اطلاعات پایه به منظور شناخت کامل اوضاع اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی زنان استان و ارزیابی وضع موجود براساس مقایسه داده ها با میانگین کشوری با لحاظ تفکیک جنسی برای بررسی میزان شکاف جنسیتی در بهره مندی از مواهب توسعه می باشد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده همچنین با اشاره به دلیل تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده اظهار داشت: ارتقای وضعیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اقشار مختلف زنان از جمله اولویت های کاری بوده و در نظر است با برنامه ریزی مشارکتی و با استفاده از دانش، تجربه و مهارت های موجود در لایه های مختلف جامعه، سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده ها را در استان تدوین نموده و به مرحله اجرا برسانیم.

گفتنی است؛ ارسال اطلاعات درخواستی تنظیم سند ارتقاء، برای 5 سال اخیر، ارسال شاخص های پیشنهادی با توجه به وظایف دستگاهها وارزیابی اولیه از اطلاعات پایه توسط دستگاهها از جمله مصوبات اولین گروه کاری فرهنگی و اجتماعی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بود.

تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal