دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
روحیه کارگروهی و تعاون در بانوان استان بالاست 1397/07/11
دکتر ناجی در سومین کارگروه بانوان و خانواده استانداری:
روحیه کارگروهی و تعاون در بانوان استان بالاست

دکتر سعید ناجی در سومین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان سمنان که در سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد گفت: در مدت اخیر سعی داشتیم تا جلسات به معنای واقعی به سمت تخصصی شدن سوق پیدا کند و دستگاه‌های اجرایی به ارائه گزارشات آماری دقیق و قابل استفاده برای همه اعضا بپردازند تا بتوانیم خروجی مناسبی از این نشست ها بدست آوریم.

معاون استاندار سمنان اظهار داشت: ارائه گزارش ها بخاطر این است که بدانیم دقیقا در کجای کار هستیم و سپس به کجا می خواهیم برویم و خط و مشی ها و سیاست های لازم برای تحقق این امر را ترسیم کنیم.

ناجی اذعان داشت: باید مدیران دستگاه ها توانایی ایجاد پیوند و برقراری ارتباط و همچنین انطباق با فعالیت ها و وظایف خود را داشته باشند و نقش اثربخشی برای حل مشکلات و مسائل بر عهده بگیرند و نقش جلسات اینچنینی چیزی جز این نیست.

وی ضمن تشکر از گزارش مناسب ارائه شده توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درک این نکته در خروجی این گزارش که بانوان استان علاقه‌مند انجام کارهای گروهی و تعاونی هستند، باید در طراحی برنامه های اجتماعی و اقتصادی مد نظر قرار گیرد و در بخش روستایی نیز این فرآیند دنبال شود تا به ایجاد اشتغال پایدار، کاهش مهاجرت شود.

معاون استاندار سمنان تصریح کرد: باید چنین برداشت ها و تحلیل های مبتنی بر واقعیتی، پایه ای برای تدوین سند سیاست گذاری در حوزه بانوان گردد و دستگاه ها با همکاری بین بخشی و هم افزایی برای رفع و حل مشکلات این قشر، گام بر دارند

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal