دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
حمایت از دستاوردهای زنان با برگزاری نمایشگاه در دهه مبارک فجر 1397/07/12
دکتر کرکه آبادی در سومین کارگروه بانوان و خانواده استانداری:
حمایت از دستاوردهای زنان با برگزاری نمایشگاه در دهه مبارک فجر

به گزارش دفتر امور بانوان و خانواده؛ زینب کرکه آبادی در سومین گروه کاری بانوان و خانواده استانداری ضمن تقدیر از حمایتهای معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی گفت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات رییس جمهور درخصوص حمایت از افراد تولیدکننده و کارآفرین در مشاغل خانگی، هدف ما آنست که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای زنان، جشنواره خوراک و شبهای فرهنگی را درجهت ایجاد نشاط و شادی، حمایت از کالای ایرانی، معرفی و برگزاری آیین های سنتی و بومی هر شب با محوریت یک شهرستان برنامه ریزی و برگزار نماییم.

وی افزود: ما از این بحث در سالهای گذشته هم تجربیات خوبی با دستگاههای اجرایی داشتیم و برنامه های متنوعی را همچون برگزاری جشنواره میراث معنوی، نمایشگاه منطقه ای زن و توسعه پایدار، نمایشگاه دستاوردهای زنان در سال 94 و.. به مرحله اجرا در آوردیم.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به بیان عملکرد اجرای نمایشگاه در سال 94 پرداخت و گفت: حدود 130 غرفه در داخل و 30 غرفه خوراک در خارج از نمایشگاه، و در انتهای نمایشگاه هم جشنواره شبهای فرهنگی همراه با آیین های سنتی و موسیقی محلی به همت فرمانداران و مدیران دستگاهها و محوریت میراث فرهنگی برگزار شد که مورد توجه عموم مردم قرار گرفت. همچنین برآورد هزینه کرد افتتاحیه و نمایشگاه، غرفه بندی، تهیه پوستر و اطلاع رسانی، اسکان و پذیرایی غرفه داران و میهمانان که متشکل از تعاونیها و تشکلهای سراسر استان بود از جمله مراحل اجرای نمایشگاه در آن سال بود که بعد از تأیید کارگروه و تعیین وظایف دیگر دستگاههای اجرایی با کمک و همیاری یکدیگر می توانیم امسال نیز این نمایشگاه را هرچه باشکوه تر برگزار نماییم.
 
تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal