دفتر امور بانوان و خانواده
جستجو
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، به منظور حفظ سلامت خانواده‌ها در برابر شیوع ویروس کرونا، با مرخصی زنان دارای بیماری خاص و فرزند کمتر از هفت سال و شاغل در دستگاه‌های اجرایی همکاری کنند. 1398/12/17
مهسا شاه‌حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس و اماکن آموزشی مانند مهدکودک‌ها و ضرورت توجه والدین به فرزندان، مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی زنان شاغل و دارای فرزند کمتر از هفت سال سن همراهی کنند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، به منظور حفظ سلامت خانواده‌ها در برابر شیوع ویروس کرونا، با مرخصی زنان دارای بیماری خاص و فرزند کمتر از هفت سال و شاغل در دستگاه‌های اجرایی همکاری کنند.

سمنان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، به منظور حفظ سلامت خانواده‌ها در برابر شیوع ویروس کرونا، با مرخصی زنان دارای بیماری خاص و فرزند کمتر از هفت سال و شاغل در دستگاه‌های اجرایی همکاری کنند.

 

مهسا شاه‌حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس و اماکن آموزشی مانند مهدکودک‌ها و ضرورت توجه والدین به فرزندان، مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی زنان شاغل و دارای فرزند کمتر از هفت سال سن همراهی کنند.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان با مرخصی زنان دارای بیماری‌های خاص مانند هپاتیت، ام‌اس، آسم و پیوند اعضا نیز همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان یادآور شد: همراهی برای مرخصی زنان دارای شرایط خاص به منظور مقابله با ویروس کرونا به صورت مکتوب به مدیران دستگاه‌های اجرایی از سوی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان ابلاغ شده است.

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر امور بانوان و خانواده    تلفن :2129326   و    2129328   و   33443451     دورنگار : 33443507
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal