سرخط خبرها:
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان:
حضور پرشور مردم در انتخابات ، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را دوچندان می‌کند
رئیس هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای گفت: حضور پرشور مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی را دوچندان می‌کند
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان دکتر منوچهر فخری، روز سه‌شنبه در دوره آموزشی بازرسان انتخابات شعب اخذ رای حوزه انتخابیه شهرستان‌ دامغان در سالن همایش‌های حکیم منوچهری افزود: کار و تلاش قابل توجهی برای برگزاری انتخابات در بخش هیات بازرسی در استان سمنان در ماه‌های گذشته انجام شده است.
وی ادامه داد: شخصیت‌هایی که در هیات بازرسی در استان سمنان انتخاب شدند، افرادی باتجربه و کاردان هستند و از قوانین و چارچوب‌های حوزه وظایف کاری شناخت کافی دارند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان گفت: در دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی در دامغان، مشارکت مردم در این شهرستان 75 درصد بوده است و مردم شریف این دیار با حضور پرشور در انتخابات همواره ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی اثبات کردند.
وی خاطر نشان کرد: به نحوی عاملان اصلی در اجرا و بازرسی و در دیگر روند برگزاری انتخابات، مردم هستند و به یقین حضور پرشور آحاد مردم در انتخابات، مهر تایید بر نظام‌ جمهوری خواهد بود.
فخری تصریح کرد: بسیاری از دشمنان با دسیسه درصدد ناامید کردن مردم برای جلوگیری از حضور پرشور در انتخابات هستند.
وی افزود: تمرکز بر کار در روز انتخابات هم باید از سوی بازرسان ادامه یابد و بازرسان وارد گام اجرایی انتخابات نمی شوند بلکه در چارچوب قانون وظایف خود را انجام می دهند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان گفت: بازرسان برای انجام مسئولیت باید از قوانین انتخابات آگاهی کافی داشته باشند.
تاریخ:
1398/11/29
تعداد بازدید:
286
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal